23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Straszna śmierć gospodarza. Zapaliło się na nim ubranie

REKLAMA

Ogromny dramat rozegrał się w Pełnikiniach w powiecie jarosławskim. Na 65-latku zapaliło się ubranie. Mężczyzna z ciężkimi poparzeniami trafił do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Pan Józef miał 65 lat i mieszkał samotnie. Wcześniej prawdopodobnie ochlapał się łatwopalną cieczą – możliwe, że bimbrem, bo instalację do jego produkcji znaleziono w pomieszczeniu gospodarczym z garażem, gdzie doszło do pożaru. Dlatego śledczy nie wykluczają, że ujawniona instalacja może mieć związek z wypadkiem. Wszystko wskazuje na to, że do doszło do przypadkowego zaprószenia ognia, choć dokładne przyczyny określi powołany przez śledczych biegły.

Mężczyzna doznał bardzo rozległych poparzeń, prawie 80 proc. powierzchni ciała. W ciężkim stanie trafił do szpitala. Przewieziono go do specjalistycznego szpitala w Łęcznej, ale nawet tu lekarze byli bezradni. 65-latek zmarł 14 listopada około godz. 4.

W miejscowości wszyscy dobrze wspominają zmarłego. Nikt nie kojarzył go z produkcją bimbru. – Nic o tym nie wiemy. To był dobry, spokojny człowiek. Kiedyś uratował ofiary wypadku, które dachowały w stawie – wspominają.

Sprawę tragedii wyjaśnia prokuratura.

garaz12
Do zdarzenia doszło w pomieszczeniu gospodarczym z garażem | Fot. X

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj