20 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Ciało w spalonym aucie. Jak doszło do tej tragedii?

REKLAMA

Samochód w Bukowsku w powiecie sanockim stanął w płomieniach. Kiedy je ugaszono, dokonano makabrycznego odkrycia. Na tylnym siedzeniu auta ujawniono zwęglone zwłoki!

W sobotę policjanci zostali wezwani do tragicznego pożaru. Płonął osobowy volkswagen. Ogień udało się tłumić. W kabinie na tylnym siedzeniu znaleziono zwęglone ciało. Ustalono, że ofiara to 63-letni mieszkaniec tej samej miejscowości.

Według policjantów mężczyzna był w odwiedzinach u znajomych. Po zakończonym spotkaniu wyszedł od nich i miał wrócić do domu, jednak tam nie dotarł. Wsiadł do samochodu należącego do swojej znajomej, u której był i prawdopodobnie zasnął w aucie. Nie wiadomo dokładnie jak powstał pożar i co było bezpośrednią przyczyną śmierci. Sprawa jest dość tajemnicza. Prokuratura zarządziła sekcję zwłok, która możliwe, że pomoże wyjaśnić okoliczności tragedii.

Do wytrzeźwienia i wyjaśnienia zostały zatrzymane dwie osoby, u których 63-latek tego wieczoru był w odwiedzinach.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj