27.4 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Sklepowa przechytrzyła bandziora

REKLAMA

Miał nóż i żądał pieniędzy. Ale to on wkrótce stał się ofiarą sprytnej sklepowej z Jarosławia.

Wszytko działo się w niedzielę przed godz. 20. Do jednego ze sklepów na terenie miasta wtargnął uzbrojony w nóż bandzior, który domagał się pieniędzy.

Sklepowa nie straciła zimnej krwi. Kiedy sprawca wszedł za kasę, ona wybiegła ze sklepu i zatrzasnęła drzwi. Przetrzymywała je, aby sprawca się nie wydostał.

Drzwi sklepu otworzyli mundurowi. 44-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego został zatrzymany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze zabezpieczyli nóż, którym posługiwał się sprawca.

Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania rozboju, popełnionego w warunkach multirecydywy.

Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą do 20 lat pozbawienia wolności. Ponieważ działał w warunkach multirecydywy wymiar kary może ulec zwiększeniu. Decyzją sądu 44-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj