22 C
Rzeszów
środa, 19 czerwca, 2024

Pacjent zasłabł obok szpitala. Nie było karetki, przysłano śmigłowiec

REKLAMA

W ratowanie pacjenta zaangażowało się bardzo wiele osób: pielęgniarki, lekarki, strażacy. Przyleciał nawet śmigłowiec pogotowia, choć szpital jest oddalony o zaledwie 100 metrów. Mimo tych wszystkich wysiłków, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Wszystko działo się w środę około godz. 9 w Sędziszowie Małopolskim. W przychodni obok szpitala zasłabł pacjent. Na pomoc od razu ruszyły pracujące na miejscu pielęgniarki, lekarki, dołączyli też strażacy.

Dnia 16.12.2020r o godzinie 9:43 zostaliśmy zadysponowani na ul. 3-go Maja. Na miejsce został wezwany helikopter LPR do mężczyzny, u którego doszło do zatrzymania krążenia.

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna – KSRG w Sędziszowie Małopolskim Środa, 16 grudnia 2020

Nastąpiło zatrzymanie krążenia i prowadzono akcję reanimacyjną. Wezwano też karetkę. Zgłoszenie odebrał operator z Krosna. Nie miał wolnego ambulansu w okolicy. Dlatego przysłał śmigłowiec, który z na miejsce doleciał w kilka minut. W międzyczasie dotarła też karetka z Wielopola Skrzyńskiego.

Mimo wysiłków wielu osób, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj