18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Rymanów-Zdrój ma nowe baseny

REKLAMA

Kuracjusze i turyści są zachwyceni. Uzdrowiskowy Rymanów-Zdrój ma nową atrakcję. To nowy kompleks otartych basenów.

Baseny w uzdrowisku wznowiły swoją działalność po 13 latach przerwy. Wcześniejsze baseny funkcjonowały 40 lat, ale już nie nadawcy się do remontu. Trzeba było je zburzyć i wybudować nowe.

Kąpielisko pod chmurką działa od kilku dni, ale oficjalnie zostało otwarte 9 lipca. Na dwuhektarowym terenie jest mnóstwo miejsca do zażywania słonecznych i wodnych kąpieli. Do dyspozycji są trzy niecki basenów: brodzik dla maluchów, część rekreacyjna (do 1,2 m głębokości), a także 25-metrowy basen z 6 torami dla bardziej wymagających pływaków.
Nie brakuje dodatkowych atrakcji: zjeżdżalni, rwącej rzeki i wodnej huśtawki. Zmęczonemu ciału odprężenie mogą zapewnić także specjalne ławeczki do masażu. A jeśli komuś się znudzi leżakowanie czy pływanie, może pograć na boisku do siatkówki plażowej.

Obiekt posiada szatnie, a także barek. Baseny czynne są codziennie, od godz. 9 do 19.

cennik basenow rymanow

[yop_poll id=”36″]

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj