15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Trójkołowiec przygniótł kierowcę

REKLAMA

W Rymanowie Zdroju trzykołowy pojazd własnej konstrukcji przygniótł 74-letniego kierowcę. Ranny emeryt został zabrany śmigłowcem do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę (2/10) przed godz. 11, na ul. Sosnowej w Rymanowie Zdroju. Wstępnie ustalono, że 74-letni mężczyzna, podczas zjazdu trójkołowcem typu SAM ze stromego wzniesienia, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Pojazd przygniótł 74-latka, który nie był w stanie się uwolnić o własnych siłach.

Mężczyzna doznał obrażeń i śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

Policja apeluje o zachowywanie ostrożności w czasie wykonywania jesiennych prac polowych oraz porządkowych. – Chwilowa nieuwaga może zakończyć się kalectwem lub nawet śmiercią – ostrzegają mundurowi.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj