19 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Ponad 50 ludzi szukało małego chłopca. Zaskakujący finał poszukiwań

REKLAMA

Alarm był w całej komendzie. Policjanci, strażacy – cały sztab ludzi ruszył na poszukiwania 2,5 -letniego chłopczyka w Widnej Górze pod Jarosławem. Okazało się, że malec zrobił psikusa.

Mamie nie było jednak do śmiechu. Wszędzie szukała synka. Bała się, że po prostu wymknął się z domu i gdzieś poszedł. Przerażona kobieta wezwała na pomoc służby.

Trzeba było działać szybko. Na nogi postawiono całą komendę w Jarosławiu. Po chwili w Widnej Górze zaroiło się od radiowozów. 40-olicjantów wsparło 17 strażaków, a także do akcji włączyła się rodzina i znajomi. Mundurowi zaczęli przeczesywać okolicę, ale nigdzie nie było najmniejszego śladu chłopczyka.

Poszukiwania dziecka w Widnej Górze: sprawdzona taktyka policjanta

Wkrótce zagadka się wyjaśniła i wszystkim spadł kamień z serca. Jeden z policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego postanowił bardzo dokładnie sprawdzić dom. Zastosował taktykę jak w przypadku poszukiwania ściganych osób, które potrafią zaszyć się w mieszkaniach w najmniej spodziewanych miejscach.

Wystarczyło przesunąć kilka mebli w jednym z pokoi. Dziecko schowało się w szczelinie pomiędzy szafą a ścianą. W takiej kryjówce ucięło sobie smaczną drzemkę, nie zdają sobie sprawy o wielkim zamieszaniu, które wywołała jego zabawa.

Na szczęście malec nie potrzebował pomocy medycznej i został przekazany pod opiekę mamy. Po godzinie akcji wszystko skończyło się dobrze…

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj