16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Policjanci spełnili marzenie małej Wiktorki

REKLAMA

5-letnia Wiktoria z gminy Chłopice w powiecie jarosławskim już wie, kim zostanie jak dorośnie. Będzie policjantką! Już teraz spełniło się jej wielkie marzenie.

Wiktorka to wesoła, rezolutna dziewczynka. Uwielbia zabawę w policjantkę. Ze swoją „służbową” czapką prawie się rozstaje. Tak bardzo jest zafascynowana pracą stróżów prawa, że jej tato postanowił sprawić jej wielką niespodziankę. Podczas spaceru odwiedzili wspólnie komendę w Jarosławiu.

Na dyżurce mężczyzna powiedział, że jego córeczka chciałaby z bliska zobaczyć jak wygląda praca stróżów prawa. Okazało się, że taką sprawę da się załatwić od ręki. Małego gościa przyjęła policjantka – mł. asp. Agnieszka Stysiał, która zdradziła jej wszystkie tajniki oraz pokazała sprzęt.

Wiktorka była przeszczęśliwa i bardzo dumna, że mogła usiąść np. za kierownicą policyjnego pojazdu, a jej „partnerem w służbie” był umundurowany policjant.  

– Szczęście wymalowane na twarzy dziewczynki, dało nam wiele radości i satysfakcji, że mogłyśmy spełnić jej marzenie. Na zakończenie spotkania „mała policjantka” otrzymała upominek – pluszowego policyjnego misia, który będzie jej przypominał o bezpieczeństwie i miło spędzonych chwilach – opowiadają policjanci z Jarosławia.

303 227831
Spotkanie z policjantką | Fot. KPP Jarosław
303 227834
Maskotka w prezencie | Fot. KPP Jarosław
303 227830
Mała dziewczynka spełniła swoje marzenie | Fot. KPP Jarosław
303 227832
W radiowozie | Fot. KPP Jarosław

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj