0.3 C
Rzeszów
piątek, 8 grudnia, 2023

Policjanci spełnili marzenie małej Wiktorki

REKLAMA

5-letnia Wiktoria z gminy Chłopice w powiecie jarosławskim już wie, kim zostanie jak dorośnie. Będzie policjantką! Już teraz spełniło się jej wielkie marzenie.

Wiktorka to wesoła, rezolutna dziewczynka. Uwielbia zabawę w policjantkę. Ze swoją „służbową” czapką prawie się rozstaje. Tak bardzo jest zafascynowana pracą stróżów prawa, że jej tato postanowił sprawić jej wielką niespodziankę. Podczas spaceru odwiedzili wspólnie komendę w Jarosławiu.

Na dyżurce mężczyzna powiedział, że jego córeczka chciałaby z bliska zobaczyć jak wygląda praca stróżów prawa. Okazało się, że taką sprawę da się załatwić od ręki. Małego gościa przyjęła policjantka – mł. asp. Agnieszka Stysiał, która zdradziła jej wszystkie tajniki oraz pokazała sprzęt.

Wiktorka była przeszczęśliwa i bardzo dumna, że mogła usiąść np. za kierownicą policyjnego pojazdu, a jej „partnerem w służbie” był umundurowany policjant.  

– Szczęście wymalowane na twarzy dziewczynki, dało nam wiele radości i satysfakcji, że mogłyśmy spełnić jej marzenie. Na zakończenie spotkania „mała policjantka” otrzymała upominek – pluszowego policyjnego misia, który będzie jej przypominał o bezpieczeństwie i miło spędzonych chwilach – opowiadają policjanci z Jarosławia.

303 227831
Spotkanie z policjantką | Fot. KPP Jarosław
303 227834
Maskotka w prezencie | Fot. KPP Jarosław
303 227830
Mała dziewczynka spełniła swoje marzenie | Fot. KPP Jarosław
303 227832
W radiowozie | Fot. KPP Jarosław

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj