6.5 C
Rzeszów
sobota, 20 kwietnia, 2024

Wypił, ukradł i rozbił

REKLAMA

Dostawcze iveco wywróciło się do rowu. Nic dziwnego, kierowca był pijany nie powinien wsiadać w takim stanie za kółko. W ogóle nie powinno go być w szoferce. To nie jego pojazd!

28-latek żyje tak, jakby prawo nie dotyczyło jego osoby. W Czarnej pod Łańcutem zobaczył plac z firmowymi autami. Okazało się, że jedno z nich można odpalić. Złodziej skorzystał z okazji i ruszył na przejażdżkę. Nie trwała długo. Mężczyzna zaliczył solidną kraksę. Samochód został rozbity, ale szofer nie zdążył się ulotnić.

Okazało się, że mężczyzna ma zakaz jazdy pojazdami wydany za wcześniejsze prowadzenie po alkoholu. Okazało się, że teraz kierował także pijany – miał prawie 2 promile. Jego przypadkiem zajmie się sąd. Jaką karę wymierzy? Grozi mu do 8 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj