23.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Relaks na upalne dni

Otwarty basen w Wysokiej. Najtańsze pluskanie

REKLAMA

Otwarty basen w Wysokiej koło Łańcuta to idealne miejsce na upał. Do tego jest najtańsze. Dawno nie widziałam takich cen.

Jak ten czas leci. Basen został otwarty latem w 2021 r., ale po drodze była pandemia i praktycznie obiekt na dobre działa od zeszłego lata.

Nowoczesny kompleks powstał na miejscu starego obiektu, który został zamknięty wiele lat temu. Teraz nowy basen jest dość obszerny. Ma niebieskie dno wokół wyłożone eleganckimi deskami, które mają tylko jedną wadę. W słońcu niesamowicie się nagrzewają. Ale to tylko zachęca do ochłody w wodzie.

No właśnie woda jest dość zimna, ale może trafiłam na zły dzień mimo 30 stop. C. i prawdziwego upału. Podczas otwarcia zachwalono obiekt, że dzięki zastosowaniu technologii solarnych, woda w basenie może być podgrzewana do temperatury 25-28 stopni Celsjusza.

Basen podzielony na strefy

Sam basen składa się z dwóch części: większa ma powierzchnię ponad 300 metrów kwadratowych i głębokość sięgającą 2,70 metra, a mniejsza, płytsza (do 1,3 m) część została zaprojektowana z myślą o najmłodszych, oferując różnorodne wodne atrakcje. Dostępne są np. dwie małe zjeżdżalnie.

Fajnie i ładnie wyglądają budynki zaplecza technicznego i sanitarnego. Są dostępne szatnie i prysznice.

Basen jest kolejną sportową atrakcją w Wysokiej, obok istniejących już boisk do piłki nożnej i siatkówki plażowej, kortów tenisowych oraz plenerowej siłowni. Dzięki temu to prawdziwy kompleks sportowy, dający wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Dostępna jest też strefa gastronomiczna.

Basen czynny jest w godz. 11-19. w zależności od warunków pogodowych. Cennik? To chyba największy atut tego miejsca. Co ciekawe inflacja tego miejsca nie dotknęła. Stawki są takie same jak ro temu. Szczegóły w tabelce:

OpłataCały dzieńpo godz. 16
Bilet normalny12 zł8 zł
Bilet ulgowy6 zł6 zł
Dzieci do lat 70 zł0 zł
Leżak20 zł20 zł
Cennik sezon 2024 r.
Moja opinia

Nowoczesny basen w Wysokiej to prawdziwa perełka na mapie sportowych atrakcji regionu. Obiekt cieszy nowoczesnym zapleczem i dość komfortowymi warunkami. Dodatkowym atutem jest wyjątkowo niska cena. Choć zdobywa na popularności i zdarza się, że w weekendy odwiedza go około 1000 osób, nadal nie jest przepełniony, oferując spokojniejszą alternatywę dla obleganych basenów w Rzeszowie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj