15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Pijany jechał na flaku

REKLAMA

Ponad 2 promile alkoholu miał 34-latek, który kierował samochodem z przebitą oponą. Dzięki innemu kierowcy, pijany szofer szybko został zatrzymany przez łańcuckich policjantów.

Do zdarzenia doszło w nocy, z piątku na sobotę w Rakszawie. Tuż przed północą, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o kierującym samochodem marki Alfa romeo, który poruszał się całą szerokością jezdni. Z przekazanych informacji wynikało również, że jadący „zygzakiem” pojazd ma uszkodzoną przednią oponę, w której nie było już powietrza. 

Policjanci szybko namierzyli wskazany pojazd. Kierującym okazał się 34-letni mieszkaniec Łańcuta. Mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu.

Teraz za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości 34-latek odpowie przed sądem. Policjanci zatrzymali mu też prawo jazdy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj