28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

W składach węgla brak. Okazję zwęszyli oszuści

REKLAMA

Węgla na składach nie ma. A te dostawy, które są oczekiwane mają kosztować powyżej 4 tys. zł za tonę. Nic dziwnego, że ludzie w internecie szukają okazji. Okazję już zwęszyli oszuści.

Wcześniej w Kolbuszowej, a teraz w Lesku kolejny klient dał się naciąć na zakupach opału w sieci. 51-latek zamówił prawie 2 tony pelletu, za który zapłacił przelewem 7 400 zł. Jednak nie otrzymał zamówionego towaru, a kontakt ze sklepem się urwał. Strona internetowa, na której znalazł ofertę sprzedaży opału nie była aktywna, tak samo jak numer telefonu, pod którym wcześniej potwierdzał swoje zamówienie.

Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie. Ostrzegają przed zakupami w sieci. Nie wszystko co się pojawia w internecie jest prawdą. Każdy może stworzyć stronę internetową i udawać, że to sklep.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj