6.5 C
Rzeszów
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Oto nowe bryki drogówki!

REKLAMA

Policjanci z Jarosławia dostali nowe bryki. To motocykle BMW R 1250 RT. Te pojazdy imponują mocą i osiągami. Silnik ma pojemność 1254 cm3, który potrafi wykrzesać z sienie 136 KM. Maszyny kosztują tyle, co całkiem niezły samochód – 128 tys. zł sztuka.

To jeden z najlepiej ocenianych motocykli BMW. Zapewnia nie tylko znakomite osiągi, ale przede wszystkim komfort. Nie brakuje w nim elektronicznych bajerów. Duży ekran TFT o przekątnej 10,25 cala wyświetla nawigację i spełnia funkcje komputera pokładowego.

Nowy system wspomagania jazdy Active Cruise Control (ACC) pozwala wygodnie ustawić żądaną prędkość i odległość od poprzedzającego pojazdu, naciskając przycisk na kierownicy. Czujnik radarowy z przodu określa prędkość pojazdu i odległość od poprzedzającego pojazdu. Jeśli ta odległość zostanie zmniejszona, system automatycznie zmniejszy prędkość i ponownie ustali wybraną odległość.

Nowe motocykle są oklejone według nowych wzorów, mają więcej odblaskowych elementów. Na drodze zobaczymy je z daleka.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj