-2.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Nie zdążyła uciec przed pożarem

REKLAMA

Tragiczny pożar, który miał miejsce 10 lipca w miejscowości Cewków jest przedmiotem śledztwa prowadzonego pod nadzorem prokuratury w Lubaczowie. Niestety, w wyniku tego niszczycielskiego zdarzenia, jedna kobieta straciła życie.

Na zdjęciu, udostępnionym przez KPP Lubaczów, można zobaczyć murowany dom jednorodzinny o czerwonym dachu. Ślady ognia oraz uszkodzenia wskazują na ogromne zniszczenia, które były wynikiem pożaru.

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek, przed godziną 16:00. Jak na razie nieznane są przyczyny, które doprowadziły do rozprzestrzenienia się ognia. W chwili pożaru w budynku przebywały trzy osoby – starsze małżeństwo oraz ich dorosły syn. Mężczyźni zdołali opuścić budynek samodzielnie, jednak niestety nie udało się uratować 68-letniej kobiety, która pozostawała wewnątrz domu.

W celu dokładnego wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego zdarzenia, prokuratura prowadzi śledztwo. Dodatkowo, w sprawie zaangażowany został biegły z zakresu pożarnictwa, który pomoże ustalić przyczyny wybuchu ognia.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj