16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Nie zdążyła uciec przed pożarem

REKLAMA

Tragiczny pożar, który miał miejsce 10 lipca w miejscowości Cewków jest przedmiotem śledztwa prowadzonego pod nadzorem prokuratury w Lubaczowie. Niestety, w wyniku tego niszczycielskiego zdarzenia, jedna kobieta straciła życie.

Na zdjęciu, udostępnionym przez KPP Lubaczów, można zobaczyć murowany dom jednorodzinny o czerwonym dachu. Ślady ognia oraz uszkodzenia wskazują na ogromne zniszczenia, które były wynikiem pożaru.

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek, przed godziną 16:00. Jak na razie nieznane są przyczyny, które doprowadziły do rozprzestrzenienia się ognia. W chwili pożaru w budynku przebywały trzy osoby – starsze małżeństwo oraz ich dorosły syn. Mężczyźni zdołali opuścić budynek samodzielnie, jednak niestety nie udało się uratować 68-letniej kobiety, która pozostawała wewnątrz domu.

W celu dokładnego wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego zdarzenia, prokuratura prowadzi śledztwo. Dodatkowo, w sprawie zaangażowany został biegły z zakresu pożarnictwa, który pomoże ustalić przyczyny wybuchu ognia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj