23.4 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Millenium Hall po remoncie. Butiki w nowej odsłonie

REKLAMA

Klientki i klienci nie mogli się doczekać. Remont się skończył i popularne butiki w rzeszowskim Millenium Hall znów zostały otwarte.

To był największy remont w Millenium Hall od początku istnienia sklepu. Objął duży fragment pasażu na parterze, gdzie swoje siedziby mają popularne sieciówki.

Z powodu tej budowlanej rewolucji pod koniec stycznia zamknięto sąsiadujące ze sobą sklepy: Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Pull&Bear (wszystkie marki tego samego właściciela – hiszpańskiej firmy Inditex).

Remont dotyczył także korytarza i wejścia od strony osiedla, które również zostało zamknięte.

Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje i od 25 maja popularne butiki wznowiły swoją działalność. Teraz prezentują się w nowej odsłonie. Co się zmieniło? Wejście od osiedla zostało zmniejszone do wąskiego korytarza, który jest oszklony i podświetlany jaskrawymi ledami. Dzięki temu wygospodarowano więcej miejsca na powierzchnie handlowe.

Butiki zamieniły się miejscami. Teraz po środku jest Pull&Bear. Wszystkie sklepy zyskały nowy – jasny – wystrój wnętrz. Przede wszystkim mają większą powierzchnię.

Zobacz też:

Za miastem drożej. Bilety po nowemu w MPK Rzeszów

Włocławek dopłaca do rowerów. Czy Rzeszów powinien podążać tym śladem?

Dojedziemy szybciej i wygodniej. Będziemy mieli nową DK9!

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj