17.7 C
Rzeszów
środa, 4 października, 2023

Millenium Hall po remoncie. Butiki w nowej odsłonie

REKLAMA

Klientki i klienci nie mogli się doczekać. Remont się skończył i popularne butiki w rzeszowskim Millenium Hall znów zostały otwarte.

To był największy remont w Millenium Hall od początku istnienia sklepu. Objął duży fragment pasażu na parterze, gdzie swoje siedziby mają popularne sieciówki.

Z powodu tej budowlanej rewolucji pod koniec stycznia zamknięto sąsiadujące ze sobą sklepy: Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Pull&Bear (wszystkie marki tego samego właściciela – hiszpańskiej firmy Inditex).

Remont dotyczył także korytarza i wejścia od strony osiedla, które również zostało zamknięte.

Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje i od 25 maja popularne butiki wznowiły swoją działalność. Teraz prezentują się w nowej odsłonie. Co się zmieniło? Wejście od osiedla zostało zmniejszone do wąskiego korytarza, który jest oszklony i podświetlany jaskrawymi ledami. Dzięki temu wygospodarowano więcej miejsca na powierzchnie handlowe.

Butiki zamieniły się miejscami. Teraz po środku jest Pull&Bear. Wszystkie sklepy zyskały nowy – jasny – wystrój wnętrz. Przede wszystkim mają większą powierzchnię.

Zobacz też:

Za miastem drożej. Bilety po nowemu w MPK Rzeszów

Włocławek dopłaca do rowerów. Czy Rzeszów powinien podążać tym śladem?

Dojedziemy szybciej i wygodniej. Będziemy mieli nową DK9!

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA