23.4 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Łabędź zablokował A4. Potrzebna była pomoc

REKLAMA

Łabędź wylądował na środku najszybszego pasa do wyprzedzania i nie potrafił się z niego ruszyć. Mogło dojść do wypadku, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Ranny ptak, dzięki pomocy ludzi, trafił do lecznicy.

Do nietypowego zdarzenia doszło na autostradzie A4 w Jaźwinach w powiecie dębickim. Kierowcy musieli hamować, aby nie rozjechać łabędzia. przycupnął sobie na środku drogi.

Sytuacja była poważna. Świadkowie powiadomili policjantów, którzy zorganizowali akcję ratunkową. Wezwano pracowników zakładu komunalnego, którzy wspólnie z policjantami złapali łabędzia. Ptak został przekazany pod opiekę weterynarza.

Podczas interwencji ruch na autostradzie A4, w kierunku Rzeszowa, odbywał się tylko jednym pasem. Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących, jak również służb interweniujących.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj