24 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

Fabryka chce 200 osób

Jest praca w Dębicy

REKLAMA

Pożar, kryzys energetyczny, inflacja… Wystarczy tych złych wiadomości. Na przekór wszystkim pesymistom jest nadzieja w Dębicy. Miasto słynie z produkcji opon i właśnie w legendarnej fabryce można teraz załapać się na posadę.

Dębica, jeden z czołowych producentów opon w Polsce, ogłosił rozpoczęcie rekrutacji nowych pracowników. Zwiększenie kadry wynika z dynamicznego rozwoju zakładu. Firma poszukuje zarówno doświadczonych specjalistów, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.

otwarte drzwi dla kandydatów. Każdy wtorek to szansa, aby osobiście przedstawić swoje CV i porozmawiać z przedstawicielem działu HR. Spotkania odbywają się w godzinach 7:00–15:00 w Punkcie Obsługi Pracownika, gdzie kandydaci mogą dowiedzieć się więcej o dostępnych stanowiskach, obowiązkach oraz ścieżkach rozwoju.

Proces aplikacji online – szybki i wygodny! Kandydaci mają również możliwość przesłania swoich aplikacji przez internet. Wystarczy odwiedzić stronę firmy, wybrać interesujące stanowisko z listy aktualnych rekrutacji i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Firma poszukuje osób na różnorodne stanowiska, w tym operatorów produkcji opon, maszyn CNC, monterów, mechaników, elektryków oraz elektromechaników. Zatrudnienie w zakładzie to nie tylko praca, ale także możliwość rozwoju w stabilnej i rozwijającej się branży.

Obecnie Dębica zatrudnia około 3000 pracowników i jest jednym z największych pracodawców na Podkarpaciu, stale poszerzając swoje wpływy na rynku oponiarskim. Teraz szuka 200 kolejnych pracowników.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj