21.6 C
Rzeszów
wtorek, 16 lipca, 2024

Jeszcze lepsze elektryki

Romet wrzuca wyższy bieg

REKLAMA

Myślisz rower? Wybierz Romet! Warto wspierać polskie produkty, a tym bardziej te pochodzące z Podkarpacia. Zwłaszcza że są świetne. Romet planuje stać się jednym z kluczowych producentów rowerów w Europie, dzięki ogromnemu wsparciu finansowemu od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju – aż 100 mln zł. Modernizacja ich fabryki w Podgrodziu niedaleko Dębicy ma zwiększyć potencjał produkcyjny i wprowadzić nowe technologie, głównie skoncentrowane na rosnącym rynku rowerów elektrycznych.

Fabryka, będąca jednym z najnowocześniejszych ośrodków w Europie, zostanie rozbudowana i zmodernizowana, co umożliwi Rometowi wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań. Centralnym elementem strategii firmy jest nowy rower o modularnej konstrukcji, który można będzie łatwo ulepszać, w tym dodając elektryczny napęd.

Ponadto, firma pracuje nad nową modułową baterią litowo-jonową, która pozwoli użytkownikom zwiększyć jej pojemność aż dwukrotnie, co przekłada się na większy zasięg elektrycznego wspomagania. Bateria będzie również bardziej trwała i w większości nadaje się do recyklingu.

Już teraz Romet ma wiele modeli elektrycznych. Warto podkreślić, że są tańsze niż konkurencja. A światowe firmy produkują swoje wyroby głównie w Chinach, a Romet tworzy je na Podkarpaciu. To jest gwarancja jakości. Firma jest jej tak pewna, że daje wieczną gwarancję na ramę.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj