-2.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Koszmar na wakacjach. 9-latek na rowerze potrącony przez auto

REKLAMA

Wstrząsające zdarzenie miało miejsce 10 lipca, przed godziną 17, w miejscowości Przybówka. 9-letni rowerzysta doznał obrażeń w wyniku potrącenia przez toyotę. Wstępne ustalenia wskazują, że 39-letnia kierująca pojazdem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu chłopcu, który poruszał się na rowerze.

Natychmiastowa pomoc medyczna była niezbędna dla poszkodowanego 9-latka. Na szczęście, został on przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do specjalistycznego szpitala w Rzeszowie. Choć doznał obrażeń, życiu chłopca nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia przeprowadzili dokładne oględziny, zabezpieczyli ślady oraz sporządzili szczegółową dokumentację fotograficzną. Ich celem jest ustalenie precyzyjnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Ważne jest, abyśmy w takich sytuacjach zachowali szczególną ostrożność i przestrzegali przepisów drogowych, aby uniknąć takich tragedii. Wszyscy musimy być odpowiedzialnymi uczestnikami ruchu drogowego i pamiętać o bezpieczeństwie naszych dzieci.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj