24 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Kierowca autobusu potrącił rowerzystkę

REKLAMA

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj rano na skrzyżowaniu ul. Poniatowskiego z ul. 3-go Maja w Jarosławiu. Kierujący autobusem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce. Poszkodowana 58-letnia cyklistka trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 17 czerwca po godz. 6 na skrzyżowaniu ul. Poniatowskiego z ul. 3-go Maja w Jarosławiu. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący autobusem 72-letni mieszkaniec gminy Wiązownica, skręcając w prawo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej rowerem, 58-letniej mieszkance gminy Wiązownica.
W wyniku zderzenia pojazdów, kobieta trafiła do szpitala. Kierujący autosanem był trzeźwy.

Na miejscu policjanci wykonali oględziny i szkic miejsca zdarzenia, dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą teraz w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji. Stosujmy się bezwzględnie do obowiązujących przepisów w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Źródło: KPP Jarosław

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj