24 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Wielki sukces Karoliny z Dębicy. Wygrała „You Can Dance – Nowa Generacja”

REKLAMA

Wielki sukces Karoliny Olszewskiej z Dębicy. 12-latka wygrała pierwszą edycję hitu TVP – „You Can Dance – Nowa Generacja”. Pokonała blisko tysiąc konkurentów z całej Polski. W nagrodę otrzyma 100 000 zł!

Karolina to prawdziwa mistrzyni. W wielkim finale zafundowała widzom mnóstwo emocji. Zmierzyła się z Mileną, Natanem i Tymkiem. Wszyscy pokazali niesamowitą klasę, ale 12-latka z Dębicy okazała się najlepsza. To co wyprawa na parkiecie ta dziewczynka – jest po prostu niesamowite!

Finaliści telewizyjnego show zatańczyli po dwa tańce w parach, a potem solo. Jurorzy: Agustin Egurrola, Klaudia Antos i Michał Misha Kostrzewski mieli ciężki orzech do zgryzienia. Zachwycił ich każdy występ. Do końca nie wiadomo było, kto jest numerem 1.

W końcu Agustin Egurrola ogłosił, że zwyciężczynią finału – głosami widzów – jest Karolina! Publiczność w studiu oszalała, a przed telewizorami ogromne grono jej fanów. Oczywiście, najmocniej kciuki za dębiczankę trzymali widzowie z Podkarpacia!

Kim jest Karolina Olszewska?

12-latka z Dębicy swój talent rozwija i szlifuje od najmłodszych lat. Zaczęła tańczyć już jako 3-latka. Wygrana w You Can Dance to nie pierwszy jej wielki sukces. Na koncie ma złote medale Mistrzostw Polski federacji IDO i WADF. Jest także złotą medalistką na Mistrzostwach Świata federacji WADF. Ma też tytuł solowej Mistrzyni Europy!

Solo Karoliny

Niezwykłe solo Karoliny ❗👏❤️ Co Wy na to❓ Przypominamy o głosowaniu SMS❗ W treści smsa pod nr 7⃣3⃣5⃣0⃣ wystarczy wpisać numer swojego ulubieńca 👏❤️✌️ Głosując macie szansę na wygranie 50.000 złotych 🥳 Wyślij SMS o treści: 3 📲 KAROLINA OLSZEWSKA 7 📲 MILENA ZDZUJ 14 📲 NATAN GRZYBOWSKI 16 📲 TYMEK SOBCZYK pod nr 7350 koszt SMS: 3,69 zł; Głosowanie zamykamy w niedzielę podczas programu! regulamin: sms.tvp.pl; organizator: TVP S.A.

Opublikowany przez You Can Dance TVP Wtorek, 23 listopada 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj