14.4 C
Rzeszów
niedziela, 24 września, 2023

Wielki sukces Karoliny z Dębicy. Wygrała „You Can Dance – Nowa Generacja”

REKLAMA

Wielki sukces Karoliny Olszewskiej z Dębicy. 12-latka wygrała pierwszą edycję hitu TVP – „You Can Dance – Nowa Generacja”. Pokonała blisko tysiąc konkurentów z całej Polski. W nagrodę otrzyma 100 000 zł!

Karolina to prawdziwa mistrzyni. W wielkim finale zafundowała widzom mnóstwo emocji. Zmierzyła się z Mileną, Natanem i Tymkiem. Wszyscy pokazali niesamowitą klasę, ale 12-latka z Dębicy okazała się najlepsza. To co wyprawa na parkiecie ta dziewczynka – jest po prostu niesamowite!

Finaliści telewizyjnego show zatańczyli po dwa tańce w parach, a potem solo. Jurorzy: Agustin Egurrola, Klaudia Antos i Michał Misha Kostrzewski mieli ciężki orzech do zgryzienia. Zachwycił ich każdy występ. Do końca nie wiadomo było, kto jest numerem 1.

W końcu Agustin Egurrola ogłosił, że zwyciężczynią finału – głosami widzów – jest Karolina! Publiczność w studiu oszalała, a przed telewizorami ogromne grono jej fanów. Oczywiście, najmocniej kciuki za dębiczankę trzymali widzowie z Podkarpacia!

Kim jest Karolina Olszewska?

12-latka z Dębicy swój talent rozwija i szlifuje od najmłodszych lat. Zaczęła tańczyć już jako 3-latka. Wygrana w You Can Dance to nie pierwszy jej wielki sukces. Na koncie ma złote medale Mistrzostw Polski federacji IDO i WADF. Jest także złotą medalistką na Mistrzostwach Świata federacji WADF. Ma też tytuł solowej Mistrzyni Europy!

Solo Karoliny

Niezwykłe solo Karoliny ❗👏❤️ Co Wy na to❓ Przypominamy o głosowaniu SMS❗ W treści smsa pod nr 7⃣3⃣5⃣0⃣ wystarczy wpisać numer swojego ulubieńca 👏❤️✌️ Głosując macie szansę na wygranie 50.000 złotych 🥳 Wyślij SMS o treści: 3 📲 KAROLINA OLSZEWSKA 7 📲 MILENA ZDZUJ 14 📲 NATAN GRZYBOWSKI 16 📲 TYMEK SOBCZYK pod nr 7350 koszt SMS: 3,69 zł; Głosowanie zamykamy w niedzielę podczas programu! regulamin: sms.tvp.pl; organizator: TVP S.A.

Opublikowany przez You Can Dance TVP Wtorek, 23 listopada 2021

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA