15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Kamil Jachyra z Mielca wygrał Szansę na Sukces

REKLAMA

Mieszka i chodzi do liceum w Mielcu, ale związany jest też z Rzeszowem, gdzie jest podopiecznym Centrum Sztuki Wokalnej. Kamil Jachyra choć ma dopiero 15 lat już osiągnął wielki życiowy sukces. Wygrał wielki finał „Szansy na Sukces”.

Kamil wygrał brzmieniem, głosem, warsztatem, ale też swoją naturalnością. Szczerość i prawda są najważniejsze. To publiczność zauważa i kocha najbardziej. Dlatego głosowała esemesami na Kamila, dając mu zwycięstwo!

Telewizyjne Show TVP2 to kuźnia talentów. Trampolina do sukcesu. To wszystko wstęp do tego, co czeka Kamila w przyszłości. A to już pewne, że w przyszłym roku – w tamach nagrody – wystąpi jako debiutant na prestiżowym festiwalu w Opolu.

Podczas wielkiego finału – 17 grudnia w TVP2 – Kamil zaśpiewał piosenkę „Niecierpliwi” Andrzeja Piasecznego, skomponowaną przez Roberta Chojnackiego, dzięki której dostał się do pierwszej trójki. Na koniec wylosował piosenkę zespołu Universe – „Wołanie przez ciszę”. I powalił publiczność na kolana!

– Chciałbym każdemu podziękować za wsparcie. Dzięki Wam udało mi się spełnić kolejne marzenie – napisał Kamil.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj