6.5 C
Rzeszów
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Nie chciał przeczekać mrozów w schronisku. Dwa dni później nie przetrwał chłodów w domu

REKLAMA

Twierdził, że ma opał i żywność. Choć proponowano mu, aby na czas mrozów przeprowadził się do schroniska, 70-latek z Jarosławia postanowił zostać w zimnym domu. Jego zwłoki znalazł dzielnicowy.

Policjant kontrolował miejsca, w których gromadzą się bezdomni, a także osoby starsze i samotne, którym może grozić wychłodzenie. Dzielnicowy dobrze znał też 70-latka. Dwa dni wcześniej proponował mu, aby przeprowadził się do schroniska. Mężczyzna jednak odmówił. Powiedział, że ma opał i żywność.

Podczas obchodu funkcjonariusz zajrzał przez okno i zobaczył seniora, który nie dawał oznak życia. Policjant, nie tracąc czasu, siłowo dostał się do mieszkania. Niestety, 70-latek już nie żył.

Prawdopodobnie przyczyną zgonu emeryta było wychłodzenie organizmu. Wstępne ustalenia nie wskazują na udział osób trzecich.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj