13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Groźny wypadek na A4. Kierowca nie zachował odległości

REKLAMA

Policjanci z Jarosławia wyjaśniają okoliczności wypadku na autostradzie A4. Wpadły na siebie samochody jadące w tym samym kierunku. Jedne z kierowców trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek (11/05) około godz. 6.30. Jak ustalili policjanci, kierujący bmw 24-letni obywatel Ukrainy, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go audi. Z impetem, przy ogromnej prędkości, wjechał w tył samochodu.

Auta po zderzeniu wpadły na bariery. Zostały mocno rozbite. 31-letni mieszkaniec gminy Radymno, który kierował audi, został przewieziony do szpitala. Ukrainiec wyszedł z kraksy bez szwanku.

Policjanci przebadali kierowców. Obaj byli trzeźwi. Prowadzone jest dochodzenie, które ma szczegółowo ustalić okoliczności zdarzenia.

Z powodu wypadku na kilka godzin ruch na autostradzie w kierunku Korczowej został zablokowany.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj