16.4 C
Rzeszów
środa, 6 lipca, 2022

Najnowsze

Dzielnicowy złowił karpia giganta

To była naprawdę złota rybka. Spełniła nawet jedno życzenie – wygranej w prestiżowych mistrzostwach wędkarskich. A szczęśliwcem, który ją złowił jest dzielnicowy z Jarosławia – Paweł Opiela.

REKLAMA

Aspirant sztabowy Paweł Opiela z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym Polish Carp Masters 2020. Zmagania odbyły się na zbiorniku wodnym Dierżno Duże w Rzeczycy. Funkcjonariusz złowił największą rybę zawodów o wadze blisko 20 kg.

Dzielny dzielnicowy startował w drużynie wraz z Waldemarem Micek i Bartoszem Krogulcem. Do rywalizacji stanęło 50 drużyn z całego kraju. W zmaganiach liczyła się waga 3 największych złowionych ryb, które w przypadku tej ekipy, po pięciodniowej rywalizacji wyniosła prawie 48 kg. Podczas współzawodnictwa asp. szt. Paweł Opiela złowił największą rybę zawodów o wadze blisko 20 kg. Dorodny karp był koloru złotego i przyniosła policjantowi prawdziwe złoto. Zdobył złoty medal!

A rybka? Po zmierzeniu i zważeniu wróciła do jeziora. Jest szansa, że jeszcze komuś przyniesie szczęście.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
burze z piorunami i słabe opady deszczu
16.4 ° C
16.6 °
16 °
97 %
6.2kmh
75 %
śr.
22 °
czw.
24 °
pt.
24 °
sob.
24 °
niedz.
16 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu