14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Dzielnicowy złowił karpia giganta

REKLAMA

To była naprawdę złota rybka. Spełniła nawet jedno życzenie – wygranej w prestiżowych mistrzostwach wędkarskich. A szczęśliwcem, który ją złowił jest dzielnicowy z Jarosławia – Paweł Opiela.

Aspirant sztabowy Paweł Opiela z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym Polish Carp Masters 2020. Zmagania odbyły się na zbiorniku wodnym Dierżno Duże w Rzeczycy. Funkcjonariusz złowił największą rybę zawodów o wadze blisko 20 kg.

Dzielny dzielnicowy startował w drużynie wraz z Waldemarem Micek i Bartoszem Krogulcem. Do rywalizacji stanęło 50 drużyn z całego kraju. W zmaganiach liczyła się waga 3 największych złowionych ryb, które w przypadku tej ekipy, po pięciodniowej rywalizacji wyniosła prawie 48 kg. Podczas współzawodnictwa asp. szt. Paweł Opiela złowił największą rybę zawodów o wadze blisko 20 kg. Dorodny karp był koloru złotego i przyniosła policjantowi prawdziwe złoto. Zdobył złoty medal!

A rybka? Po zmierzeniu i zważeniu wróciła do jeziora. Jest szansa, że jeszcze komuś przyniesie szczęście.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj