16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Czarna niedziela na drogach powiatu dębickiego. Zginął kierowca i pieszy

REKLAMA

Śledczy badają tragiczne wypadki, do których doszło w niedzielę wieczorem na terenie powiatu dębickiego. W Głobikowej zginął 40-letni kierowca kia. W Pilźnie samochód potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 77-latka. Życia mężczyzny nie udało się uratować.

Wczoraj, około godz. 19.30, dyżurny z Dębicy otrzymał zgłoszenie, że na drodze gminnej w Głobikowej, w przydrożnym rowie znajduje się osobowa kia sportage. Mężczyzna, który kierował samochodem znajdował się w pojeździe. Niestety mimo udzielonej pomocy, życia 40-latka nie udało się uratować. Mieszkaniec Głobikowej poniósł śmierć.

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło kilkadziesiąt minut później w Pilźnie. Informację o potrąceniu pieszego, oficer dyżurny odebrał około godz. 20.15. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący audi, prawdopodobnie oślepiony przez słońce, potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 77-letniego mieszkańca Pilzna. Potrącony mężczyzna, w wyniku doznanych obrażeń zginął na miejscu. Przeprowadzone przez policjantów badanie na stan trzeźwości wykazało, że kierujący audi, 22-letni mieszkaniec Strzegocic, był trzeźwy.

➡️INTERWENCJA⬅️ 24.07.2022 godz. 19:30 Głobikowa Wypadek samochodu osobowego Siły i Środki: – PSP JRG 2 Dębica GBA -…

Opublikowany przez OSP Siedliska-Bogusz Niedziela, 24 lipca 2022

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj