0.3 C
Rzeszów
piątek, 8 grudnia, 2023

Czarna niedziela na drogach powiatu dębickiego. Zginął kierowca i pieszy

REKLAMA

Śledczy badają tragiczne wypadki, do których doszło w niedzielę wieczorem na terenie powiatu dębickiego. W Głobikowej zginął 40-letni kierowca kia. W Pilźnie samochód potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 77-latka. Życia mężczyzny nie udało się uratować.

Wczoraj, około godz. 19.30, dyżurny z Dębicy otrzymał zgłoszenie, że na drodze gminnej w Głobikowej, w przydrożnym rowie znajduje się osobowa kia sportage. Mężczyzna, który kierował samochodem znajdował się w pojeździe. Niestety mimo udzielonej pomocy, życia 40-latka nie udało się uratować. Mieszkaniec Głobikowej poniósł śmierć.

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło kilkadziesiąt minut później w Pilźnie. Informację o potrąceniu pieszego, oficer dyżurny odebrał około godz. 20.15. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący audi, prawdopodobnie oślepiony przez słońce, potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 77-letniego mieszkańca Pilzna. Potrącony mężczyzna, w wyniku doznanych obrażeń zginął na miejscu. Przeprowadzone przez policjantów badanie na stan trzeźwości wykazało, że kierujący audi, 22-letni mieszkaniec Strzegocic, był trzeźwy.

➡️INTERWENCJA⬅️ 24.07.2022 godz. 19:30 Głobikowa Wypadek samochodu osobowego Siły i Środki: – PSP JRG 2 Dębica GBA -…

Opublikowany przez OSP Siedliska-Bogusz Niedziela, 24 lipca 2022

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj