19 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Ogromna tragedia. Zmarł młody piłkarz. Kilka godzin wcześniej zagrał swój ostatni mecz

REKLAMA

To ogromna tragedia. Dotknęła bliskich, przyjaciół, ale też wielu kibiców. Nagle zmarł Sylwester Cebula – 29-letni piłkarz klubu Koniczynka Ocice z Tarnobrzega.

Sylwester zmarł w domu w sobotę w nocy. Następnego dnia, 13 czerwca tragiczną wiadomość przekazał klub na swojej stronie Facebook:

Z wielkim bólem przekazujemy informacje o śmierci naszego zawodnika, kolegi, przyjaciela… Sylwestra Cebuli (*)Brak słów, które mogłyby opisać to, co teraz wszyscy czujemy.. Myślami jesteśmy przy najbliższych Sylwka, którym składamy najszczersze kondolencje! „Cebul” – zawsze będziesz częścią naszej DRUŻYNY. Na zawsze w naszych sercach i pamięci !!!! Dziękujemy Ci za wszystko!

Sylwester w grudniu skończyłby 30 lat. Dla kibiców, przyjaciół i znajomych jego nagła śmierć to ogromny szok. Sportowiec jeszcze kilka godzin wcześniej – 12 czerwca brał udział w meczu ligowym przeciwko klubowi Sanna Zaklików. W internecie jest film z tego spotkania. Nic nie zapowiadało dramatu. Podczas spotkania zachowywał się normalnie, choć skarżył się, że nie jest w pełni formy. Trener chciał go nawet zmienić, ale on twierdził, że da radę dotrwać do końca spotkania. Wrócił do domu i po chwili zasłabł. Jego dziewczyna przystąpiła do reanimacji i wezwała pogotowie. Niestety, Sylwester zmarł.

Piłkarz osierocił 15-miesięcznego synka. Partnerka mężczyzny w mediach społecznościowych napisała, że dla rodziny zawalił się świat i nikt nie może uwierzyć w to, co się wydarzyło. Kobieta zareagowała na plotki, które natychmiast pojawiły się w internecie. Ucięła je odpisując na komentarz, że Sylwester nie chorował na covid i nie przyjmował szczepionki.

Sylwester został pochowany w piątek, 18 czerwca. Msza żałobna odbyła się w kościele pw. Chrystusa Króla w Tarnobrzegu. Po nabożeństwie trumna z ciałem została przewieziona na cmentarz parafialny w Sulisławicach w woj. świętokrzyskim.

Z wielkim bólem przekazujemy informacje o śmierci naszego zawodnika, kolegi, przyjaciela… Sylwestra Cebuli (*) Brak…

Opublikowany przez Koniczynka Ocice Sobota, 12 czerwca 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj