23 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Wesołe miasteczko w Rzeszowie

REKLAMA

Smoczy roller coaster, autodrom i inne machiny. Wesołe miasteczko rozstawiło się na Podwisłoczu w Rzeszowie. Zostanie przez dwa tygodnie, do 5 lipca.

To pierwszy weekend i na razie pechowy. Pracę utrudniają burze i deszcze. Teren wokół rozmiękł i nawet kiedy nie pada, trzeba uważać na błoto. Do tego jeszcze pandemia. Choć to zabawa na świeżym powietrzu, należy pamiętać o zachowaniu dystansu. Dobrze mieć ze sobą rękawiczki i środek do dezynfekcji rąk.

Atrakcji jest mniej niż zwykle. Są dwie karuzele dla maluszków, dwie – Kolejka Dinozaur i Słoniki Dumbo – dla nieco większych dzieci. Spragnieni ekstremalnych wrażeń mogą wsiąść do machiny Extreme i poczuć się jak kosmonauta w rakiecie.

Ceny? Karuzele dla najmłodszych – 8 zł, słonie i kolejka – 10 zł, skoki na bungee – 12 zł/4 min, samochodzik elektryczny – Autodrom 15 zł/auto, Extreme – 20 zł/osoba.

[yop_poll id=”22″]

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj