16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Tu kręci się wesołe miasteczko

REKLAMA

Kolejka – Speedy Gonzales, autodrom i karuzele dla najmłodszych. Wesołe miasteczko zagościło w Rzeszowie. Lokalizacja: okolice Kina Helios przy al. Powstańców Warszawy.

Wesołe miasteczko przyjechało 10 czerwca 2023 r. i zostanie prawdopodobnie do 25 czerwca. Rozmawialiśmy z kasjerkami i do końca nie były pewne.

Lunapark działa w okolicach kina Helios. To zupełnie nowa lokalizacja. Miejsca jest niewiele, dlatego liczba atrakcji została ograniczona. Są jednak maszyny, które rozbawią uczestników w każdym wieku.

Są dwie karuzele dla mniejszych dzieci, a także dmuchana zjeżdżalnia i trampolina ze skokami na linach. Oczywiście nie zabrakło samochodzików autodrom. Mocniejsze wrażenia zapewnia kolejka Speedy Gonzales oraz machina Extreme, która działa na zasadzie wahadła.

Cennik atrakcji

Pociąg dziecięcy – 10 zł

Mała karuzela – 10 zł

Fairytale Trip – 15 zł

Zjeżdżalnia – 10 zł

Speedy Gonzales – 20 zł

Extreme – 30 zł

Uwaga, płatność tylko gotówką.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj