16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Co mu zawiniły drzwi?!

REKLAMA

Bezmyślny akt wandalizmu. Opryszek zupełnie bez powodu zniszczył drzwi szkoły w Stalowej Woli. Nie ujdzie mu to jednak płazem. Policja dopadła chuligana.

24 lutego przed godzina 21 dyżurny stalowowolskiej policji został powiadomiony o mężczyźnie, który kopie i niszczy drzwi jednej ze szkół na terenie miasta

Patrol zauważyli w rejonie wejścia mężczyznę, który zachowywał się agresywnie. Okazał się nim być 20-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Policjanci potwierdzili, że doszło do uszkodzenia drzwi wejściowych. Szokła wyceniła poniesione straty na około 4 tysięcy złotych.

20-latek usłyszał zarzut uszkodzenia cudzej rzeczy. Przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, jednak nie był w stanie podać motywów swojego postępowania. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj