30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Tragedia w Hurghadzie: Rekin pożarł turystę

REKLAMA

Dramatyczne: „Help! help!… Pomocy! Pomocy! Ale ratunku nie było. Rekin zaatakował turystę w egipskim kurorcie Hurghada. 23-latek z Rosji nie miał szans. Zginął w wyniku odniesionych obrażeń.

Dramat w egipskim kurorcie Hurghada! Rekin – żarłacz tygrysi, zaatakował 23-letniego turystę, który desperacko wołał o pomoc, ale niestety nikt nie mógł go uratować. To niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie miało miejsce, pozostawiając za sobą smutek i szok wśród odwiedzających to popularne miejsce wypoczynku.

W momencie ataku, turysta znajdował się w wodach Morza Czerwonego. Nagle, rekin zaatakował go z niewiarygodną brutalnością, a jego krzyki o pomoc były desperackie. Niestety, mimo wołania o pomoc, nikt nie był w stanie interweniować na czas, a młody człowiek zginął z powodu ciężkich obrażeń. Jego agonię z brzegu obserwował zrozpaczony ojciec. – „Wszystko wydarzyło się bardzo szybko, dosłownie w 20 sekund” – cytują lokalne media wypowiedź wstrząśniętego ojca.

Drapieżnik ranił mężczyznę około sześciu metrów od brzegu, po czym wciągnął go pod wodę. Po chwili dopłynęła łódź. Ale szans na ratunek nie było. Ofiarą był Rosjanin – Władymir, który przyjechał do Egiptu z ojcem z zamiarem osiedlenia się w tym kraju.

Ataki rekinów w tym regionie są niezwykle rzadkie. To wstrząsają zarówno turystami, jak i miejscową społecznością. Przyczyny są przedmiotem intensywnych badań i analiz. Władze oraz specjaliści ds. ochrony środowiska starają się zrozumieć, co mogło prowokować ten agresywny incydent, aby podjąć odpowiednie środki ostrożności i minimalizować ryzyko podobnych zdarzeń w przyszłości.

Rekin został odłowiony i zabity.

Wszystkim, którzy odwiedzają egipskie kurorty, zaleca się zachowanie środków ostrożności i przestrzeganie wszelkich wytycznych dotyczących bezpieczeństwa, aby uniknąć podobnych nieszczęść.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj