16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Alarm na hiszpańskiej wyspie! Na plażę wpłynął rekin

REKLAMA

Rajskie zakątki Majorki przyciągają rzesze turystów, także z Polski. Teraz, przed sezonem ogłoszono alarm. W mediach pojawiło się nagranie przedstawiające rekina, wyrzuconego na plażę.

Rekin został sfilmowany przez świadków w zatoce w południowo-wschodniej części Majorki – wyspy na Morzu Śródziemnym, należącej do Hiszpanii. Na szczęście nikt się wtedy nie kąpał. Zwierzę nikogo nie zaatakowało. Ale wideo pokazuje jak blisko lądu może znaleźć się drapieżnik.

Prawie dwumetrowy okaz z ostrymi jak brzytwa zębami budził fascynację, a zarazem grozę wśród świadków. Ryba przez chwilę walczyła z falami, aż w końcu wróciła na głębinę i skierowała się na otwarte morze.

Rekiny są obserwowane u wybrzeży Morza Śródziemnego, ale tak bliskie spotkania są rzadkością. W 2018 r. na Majorce wielką panikę wywołał żarłacz biały, który był w okolicy widziany po raz pierwszy od ponad 40 lat.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj