22.7 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Tragedie na torach. Zginęły dwie 17-latki

REKLAMA

W poniedziałek pod Strzyżowem, a we wtorek koło Dębicy. Dwie ogromne tragedie na torach. W obu wypadkach zginęły potrącone przez pociąg młode dziewczyny. Każda z nich miała 17 lat.

Do pierwszego wypadku doszło w poniedziałek około godz. 20 w miejscowości Zaborów w powiecie strzyżowskim. Szynobus jadący ze Strzyżowa do Rzeszowa potrącił dziewczynę. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe, ale życia ofiary nie udało się uratować. Do późnych godzin trwały oględziny miejsca tragedii. Ruch pociągów został wstrzymany. Dla pasażerów zorganizowano komunikację zastępczą. Dokładne okoliczności tragedii badają policjanci i prokuratura.

Drugi dramat rozegrał się we wtorek (25/05) około godz. 10 w Czarnej w powiecie dębickim. Pociąg InterCity na strzeżonym przejeździe potrącił nastolatkę. Życia dziewczyny nie udało się uratować. Także zginęła na miejscu. Z powodu tragedii ruch pociągów został ograniczony.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj