20 C
Rzeszów
niedziela, 14 sierpnia, 2022

Najnowsze

Tak rodzą się gwiazdy. W Rzeszowie Piosenkę w Meloniku wygrała 18-letnia Ola Krygier

18-letnia Aleksandra Krygier podbiła serca słuchaczy. Zachwyciła wykonaniem utwory „Na zakręcie” i wygrała Plebiscyt Internetowy Finalistów Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku”, którego organizatorem był Rzeszowski Dom Kultury.

REKLAMA

Piosenka w Meloniku to jednej z najważniejszych konkursów w kraju. Właśnie na takich prezentacjach rodzą się przyszłe gwiazdy. Teraz zakwalifikowało się 38 wokalistów z całej Polski.

W tym roku koncerty i przesłuchania z powodu pandemii musiały przenieść się do sieci. Ale i tak konkurs cieszył się ogromną popularnością. W internetowym plebiscycie oddano 18 tysięcy głosów. Ale nie tylko liczba polubień danego utworu była brana pod uwagę. O zwycięstwie decydowała również punktacja przyznana w festiwalowych eliminacjach przez jurorów: Natalię Kukulską, Roberta Janowskiego, Michała Szpaka i Zbigniew Jakubka. 

Zwycięzcą Plebiscytu została 18-letnia Aleksandra Krygier z Brzozia, która została doceniona za wykonanie utworu „Na zakręcie” z repertuaru Krystyny Jandy. Ta piosenka zdobyła 2885 głosów.

Aleksandra Krygier fot. Aleksandra Krygier
Laureatka ze statuetką | Fot. RDK

Oto zwycięskie nagranie:

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie umiarkowane
20 ° C
22.4 °
20 °
88 %
3.6kmh
75 %
niedz.
29 °
pon.
31 °
wt.
31 °
śr.
31 °
czw.
32 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu