23 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Tak rodzą się gwiazdy. W Rzeszowie Piosenkę w Meloniku wygrała 18-letnia Ola Krygier

REKLAMA

18-letnia Aleksandra Krygier podbiła serca słuchaczy. Zachwyciła wykonaniem utwory „Na zakręcie” i wygrała Plebiscyt Internetowy Finalistów Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku”, którego organizatorem był Rzeszowski Dom Kultury.

Piosenka w Meloniku to jednej z najważniejszych konkursów w kraju. Właśnie na takich prezentacjach rodzą się przyszłe gwiazdy. Teraz zakwalifikowało się 38 wokalistów z całej Polski.

W tym roku koncerty i przesłuchania z powodu pandemii musiały przenieść się do sieci. Ale i tak konkurs cieszył się ogromną popularnością. W internetowym plebiscycie oddano 18 tysięcy głosów. Ale nie tylko liczba polubień danego utworu była brana pod uwagę. O zwycięstwie decydowała również punktacja przyznana w festiwalowych eliminacjach przez jurorów: Natalię Kukulską, Roberta Janowskiego, Michała Szpaka i Zbigniew Jakubka. 

Zwycięzcą Plebiscytu została 18-letnia Aleksandra Krygier z Brzozia, która została doceniona za wykonanie utworu „Na zakręcie” z repertuaru Krystyny Jandy. Ta piosenka zdobyła 2885 głosów.

Aleksandra Krygier fot. Aleksandra Krygier
Laureatka ze statuetką | Fot. RDK

Oto zwycięskie nagranie:

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj