24 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Szok i przerażenie. Stado dzików w centrum Rzeszowa!

REKLAMA

Poranek w centrum Rzeszowa zaskoczył mieszkańców niecodziennym widokiem. Na ulicy Hetmańskiej, w samym sercu miasta, pojawiło się stado dzików. 15 osobników – duże i małe – biegały pod blokami, przebiegały ulicę.

Wszystko rozpoczęło się tuż po świcie, kiedy pierwsze promienie słońca zaczęły oświetlać ulicę Hetmańską. Nagle, zza rogu jednego z bloków, wybiegło pierwsze dzikie zwierzę. To była duża locha, a za nią biegły młode, przypominające małe prosięta. Dla mieszkańców był to widok zupełnie niespotykany w takim miejscu.

Stado przemieszczało się w miarę spokojnie, ale jednocześnie nie było obojętne na obecność ludzi. Kierowcy i świadkowie zachowywali ostrożność i trzymali dystans, zdając sobie sprawę z dzikiego charakteru tych zwierząt.

Ludzie wyjątkowo zaskoczeni sytuacją bacznie obserwowali stado. W sieci pojawił się filmik z tego niecodziennego zdarzenia. „Halo! Gdzie biegniecie?…Cała ekipa leci – komentuje autor nagrania.

Mieszkańcy są zaskoczeni, ale też przerażeni. Pojawiają się głosy o bezpieczeństwo. Dziki prawdopodobnie opuściły miasto kierując się w stronę ul. Dąbrowskiego.

Koleją na lotnisko! Ile kosztuje bilet?

Kraby i Abrams na defiladzie w Rzeszowie. Tak świętuje WOT

Dzik euroazjatycki

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj