-2.5 C
Rzeszów
wtorek, 5 grudnia, 2023

Szok i przerażenie. Stado dzików w centrum Rzeszowa!

REKLAMA

Poranek w centrum Rzeszowa zaskoczył mieszkańców niecodziennym widokiem. Na ulicy Hetmańskiej, w samym sercu miasta, pojawiło się stado dzików. 15 osobników – duże i małe – biegały pod blokami, przebiegały ulicę.

Wszystko rozpoczęło się tuż po świcie, kiedy pierwsze promienie słońca zaczęły oświetlać ulicę Hetmańską. Nagle, zza rogu jednego z bloków, wybiegło pierwsze dzikie zwierzę. To była duża locha, a za nią biegły młode, przypominające małe prosięta. Dla mieszkańców był to widok zupełnie niespotykany w takim miejscu.

Stado przemieszczało się w miarę spokojnie, ale jednocześnie nie było obojętne na obecność ludzi. Kierowcy i świadkowie zachowywali ostrożność i trzymali dystans, zdając sobie sprawę z dzikiego charakteru tych zwierząt.

Ludzie wyjątkowo zaskoczeni sytuacją bacznie obserwowali stado. W sieci pojawił się filmik z tego niecodziennego zdarzenia. „Halo! Gdzie biegniecie?…Cała ekipa leci – komentuje autor nagrania.

Mieszkańcy są zaskoczeni, ale też przerażeni. Pojawiają się głosy o bezpieczeństwo. Dziki prawdopodobnie opuściły miasto kierując się w stronę ul. Dąbrowskiego.

Koleją na lotnisko! Ile kosztuje bilet?

Kraby i Abrams na defiladzie w Rzeszowie. Tak świętuje WOT

Dzik euroazjatycki

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj