23.4 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Tragiczny finał poszukiwań. Jak zginął Grzegorz (†23)?

REKLAMA

To wielka tragedia, która teraz badana jest przez śledczych. Po dwóch tygodniach od zaginięcia, odnaleziono ciało 23-letniego Grzegorza. Wyłowiono je z Zalewu Sieniawa w okolicach Odrzechowej w powiecie sanockim.

Mężczyzna pochodził z miejscowości Pielnia. 24 kwietnia po południu wybrał się do znajomego z tej samej wsi. Spędził u niego kilka godzin, a potem zaginął. Nikt go nie widział. Nikt nie wie, co się z nim stało.

Prowadzono poszukiwania, ale nie przyniosły one efektu. Przełom nastąpił dopiero w sobotę 6 maja. Zwłoki w Zalewie Sieniawa zauważyli wędkarze. Strażacy wyłowili ofiarę, która znajdowała się 3 metry od brzegu.

Byliśmy na miejscu ujawniania ciała. To trudno dostępny teren. Aby dostać się do lustra wody, trzeba zejść ze stromej skarpy. Brzeg jest kamienisty, wąski i stromy. Jeśli ktoś wpadnie do wody, może mieć wielki problem, aby się wydostać.

Jak Grzegorz się tu znalazł? Tego nie wiadomo. Mężczyzna nie miał prawa jazdy, nie korzystał z roweru. A od swojej wsi do zalewu jest ponad 10 km.

Prokuratura wszczęła śledztwo. Jak ustalił Inres24 prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. To wstępne założenie, pozwalające wykonywać dalsze czynności. W środę ma być przeprowadzona sekcja zwłok.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj