19.4 C
Rzeszów
niedziela, 14 kwietnia, 2024

Lepkie ręce pracownika. Kierownik się w końcu połapał

REKLAMA

42-letni pracownik jednej z hurtowni motoryzacyjnych w Rzeszowie postanowił sobie nielegalnie dorobić. Podbierał akcesoria z magazynu.

Kierownik w końcu zauważył braki i sprawą zajęli się policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. Zatrzymali mężczyznę na gorącym uczynku. W plecaku miał skradziony właśnie miernik grubości lakieru. W domu znaleziono inne fanty: radio CB, prostownik, kamerkę, 4 latarki warsztatowe.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna z powodu problemów finansowych, od grudnia ubiegłego roku, okradał magazyn firmy. Następnie przedmioty sprzedawał w internecie, za pośrednictwem portalu społecznościowego. Wartość stat wynosi 10 tys. zł. Mieszkaniec Rzeszowa przyznał się do winy. Czeka go sąd. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

Zobacz też:

Noktowizor wypatrzył kablowego rabusia

Musi spłacać nieswoje pożyczki. To było oszustwo szefowej!

Po 2 godzinach rozmowy straciła 10 tys zł. Uwaga na nową metodę oszustów!

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj