14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Rozpoznajesz go? Ten zboczeniec brutalnie napadł na kobietę

REKLAMA

Ten mężczyzna stanowi wielkie zagrożenie. Przebywając na wolności znów może skrzywdzić kolejną kobietę. Powinien trafić do więzienia, aby odpokutować za to, co już zrobił. Ma na sumieniu brutalny atak na osiedlu Pułaskiego w Rzeszowie. Policja sporządziła portret pamięciowy drania. Jeśli, ktoś go rozpoznaje, niech natychmiast da znać śledczym.

Dla pokrzywdzonej kobiety piątek, 13 czerwca był naprawdę pechowy. Wracając przed północą do domu spotkała na swojej drodze jego. Mężczyzna czatował w pobliżu. Kiedy ofiara wchodziła do klatki, podbiegł do niej i siłą ją wepchnął do środka. Zaczął ją bić, przyduszać, szarpać, aby nie krzyczała.

Używając przemocy doprowadził pokrzywdzoną do innej czynności seksualnej. Napadniętej udało się wyrwać napastnikowi, wybiec przed klatkę i wcisnąć kilka przycisków domofonu. To wystraszyło bandziora, który uciekł.

Sprawą zajęli się policjanci, ale oprawcy dotąd nie udało się zatrzymać. Sporządzono dość wiarygodny portret pamięciowy zbira. Policja opublikowała go 13 października, prosząc o pomoc w identyfikacji sprawcy. Każda informacja, może okazać się bardzo cenna.

Ścigany mężczyzna to blondyn, ma około 25-30 lat, około 170 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała.

Osoby, które rozpoznają poszukiwanego mężczyznę, proszone są o kontakt z prowadzącymi sprawę policjantami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiści lub telefonicznie pod nr 47 821 32 50 lub 47 821 33 32 albo z dyżurnym komendy pod nr telefonu 47 821 33 10 lub 112.

Zobacz też:

Zabójstwo emerytowanego policjanta. Aresztowano syna

Przyszedł z balkonu i wpadł

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj