14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Przyszedł z balkonu i wpadł

REKLAMA

Policjanci z Ropczyc otrzymali donos o pijanej matce, opiekującej się małymi dziećmi. Zapukali do mieszkania, aby sprawdzić sygnał i okazało się, że to fałszywy alarm. Kobieta była trzeźwa. Mundurowi jednak na darmo nie przyjechali. Zakuli w kajdanki jej partnera.

W czasie wizyty mundurowych, 30-letni gospodarz nagle pojawił się w mieszkaniu. Przyszedł z balkonu. Był dziwnie nerwowy i funkcjonariusze od razu zorientowali się, że coś ukrywa. Zrobili szybkie przeszukanie i wszystko się wydało. Znaleźli wagę, woreczki, a także biały proszek, który okazał się amfetaminą.

Mężczyzna został skuty w kajdanki i razem ze swoim towarem trafił na komendę. Postanowiono mu zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Wolności może szybko nie odzyskać. Za przestępstwo grozi do 10 lat więzienia.

303 214389
Podejrzanemu grozi do 10 lat więzienia | Fot. KPP Ropczyce

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj