14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Oskarżony Brytyjczyk. Uczył angielskiego i molestował dzieci?

REKLAMA

64-letni Brytyjczyk, David H., który od kilku lat prowadził lekcje języka angielskiego w Rzeszowie, został oskarżony o seksualne molestowanie dzieci. Jeden z zarzutów dotyczy także posiadania pornograficznych zdjęć z udziałem nieletnich.

Mężczyzna był związany z jedną z prywatnych szkół języków obcych działających w Rzeszowie.

Główny zarzut, jaki stawiają mu śledczy, dotyczy doprowadzenia małoletnich poniżej 15 lat do poddania się innej czynności seksualnej. Ofiarą nauczyciela miały paść dwie dziewczynki. Mężczyzna miał je skrzywdzić podczas prowadzonych przez siebie lekcji języka angielskiego.

Sprawa wyszła na jaw w kwietniu zeszłego roku. To rodzice skarżyli się na sposób prowadzenia lekcji. Narzekali, że nauczyciel nie wykazuje zbyt wielkiego zaangażowania. Uczniowie zamiast poznawać nowe słówka, zajmowali się grami na telefonie. Dyrekcja szkoły dokładnie przyjrzała się pracy swojego lektora i dokonała szokujących ustaleń. Placówka zerwała współpracę z mężczyzną i sprawą zajęły się prokuratura.

David H. nie przyznał się do winy. Przebywa na wolności, jest pod dozorem policji i ma zakaz opuszczania kraju.

Za przestępstwa grozi mu od 2 do 12 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj