21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Uwięzili dostawcę jedzenia w garażu. Straszyli obcięciem palców

REKLAMA

Chwile grozy przeżył 19-letni dostawca jedzenia w Ropczycach i to pierwszego dnia swojej pracy! Został uwięziony przez klientów w garażu. Przez godzinę napastnicy pastwili się nad swoją ofiarą. Wkładali palce do sekatora i straszyli, że je obetną!

Sprawcy zamówili jedzenie i to nie pierwszy raz w tym samym miejscu. Kiedy pod wskazany adres przyjechał nowy dostawca, który był pierwszy dzień w pracy, został poproszony o zostawienie posiłku w garażu. 19-latek myślał, że szybko wykona zadanie, ale stało się coś zupełnie nieoczekiwanego.

Mężczyźni zamknęli garaż na klucz i urządzili scenkę jak z horroru. Szczuli ofiarę dużym czarnym psem, ale na szczęście zwierzak w typie labradora nie zaatakował młodzieńca. Napastnicy mieli inne pomysły. Straszyli ofiarę przedmiotem przypominającym broń, a także użyciem sekatora.

Po około godzinie, młodzieniec został wypuszczony z budynku i zawiadomił policję. Funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia zatrzymali podejrzanych, którzy trafili do policyjnego aresztu. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Ropczyc w wieku 37 i 42 lat. Odpowiedzą m.in. za pozbawienia wolności, a także groźby karalne. Sąd aresztował ich na 3 miesiące.

– Nie wiem, co im strzeliło do głowy. Mają rodziny, prace, dobrze się im powodzi. Przez jakąś głupotę wpakowali się w kłopoty – zatrważa się jeden ze znajomych.

19-latek bardzo przeżył atak. Jest uczniem, w pracy chciał sobie tylko dorobić. Zrezygnował jednak z tego zajęcia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj