23.4 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Pijane dachowanie. Na miejscu nikt się nie przyznawał

REKLAMA

Początkowo nikt nie przyznawał się do kierowania autem i spowodowania kolizji. Policjanci z Mielca ustalili, kto ponosi odpowiedzialność za dachowanie. Odpowiadać będzie 49-letnia Ukrainka.

Do zdarzenia doszło w wielkanocną niedzielę. Po godz. 18, w jednej z miejscowości na terenie powiatu mieleckiego volkswagen polo wypadł z drogi i dachował w rowie. W pojeździe znajdowały się 3 osoby.

Żaden z uczestników zdarzenia początkowo nie przyznawał się do kierowania samochodem, a ponadto podczas interwencji zmieniali wersję zdarzeń. Wszyscy byli nietrzeźwi.

Po wytrzeźwieniu uczestników, 49-letnia obywatelka Ukrainy, przyznała się do kierowania samochodem i spowodowanie zdarzenia. Podczas kierowania pojazdem miała ponad promil alkoholu w swoim organizmie. Kobieta odpowie przed sądem.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj