14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Z wielkim nożem napadał na sklepy. Jest już w kajdankach

REKLAMA

Bandzior wykorzystał epidemię. Nie musiał martwić się o kamuflaż i wchodził do sklepów zgodnie z zasadami – w maseczce. Wyciągał jednak wielki rzeźnicki nóż. Zastraszał sprzedawczynie i rabował pieniądze. Na szczęście jest już w kajdankach.

Oprych czuł się tak pewny siebie, że atakował w biały dzień. Była sobota, godz. 14.40. Bandzior upatrzył sobie osiedlowy sklep Żabka przy ul. Limanowskiego w Jarosławiu.

Najpierw kręcił się w pobliżu i poczekał, aż w środku nie będzie klientów. Wszedł z wielkim nożem i przyłożył go do brzucha sprzedawczyni. Kazał otworzyć kasę. Zrabował pieniądze i uciekł. Wszystko odbyło się błyskawicznie. Okazało się, że w podobny sposób napadł także na sklep w centrum miasta.

Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu i opublikowali zdjęcie oprycha. Mężczyzna postanowił się ulotnić. Kiedy czekał na pociąg na dworcu, zatrzymali go kryminalni.

Podejrzanym okazał się 23-letni mieszkaniec Szczecina. Za rozboje grozi mu do 12 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj