14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Groza w Rzeszowie. Mężczyzna atakuje matkę swojego dziecka!

W Rzeszowie doszło do przerażającego zdarzenia. Sławomir P. (41 l.) zaatakował nożem 44-letnią Agnieszkę W. w jej własnym domu. Prokuratura postawiła mężczyźnie zarzuty usiłowania zabójstwa, a sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu.

Sławomir P. przyszedł do domu swojej byłej partnerki, aby odwiedzić swoje dziecko – 5-letnią córkę. W domu była jeszcze 13-letnia siostra dziewczynki. Spotkanie jednak szybko przerodziło się w koszmar. Kiedy oboje przeszli do innego pokoju, mężczyzna nagle zaatakował matkę dzieci nożem, zadając ciosy w brzuch, głowę i ręce. Agnieszka w desperacji odebrała mu nóż i zdołała uciec do sąsiadów po pomoc, a Sławomir w akcie desperacji sam się okaleczył.

Zarzuty i niepamięć

Sławomir P. nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że nie pamięta dokładnie, co się wydarzyło. Przyznał jedynie, że przyniósł nóż w plecaku i użył go, aby zastraszyć ofiarę. Teraz grozi mu co najmniej 10 lat więzienia. Jego obrońcy z pewnością będą mieli trudne zadanie, aby obronić go przed surowym wyrokiem.

Na szczęście, jak się okazało, dzieci nie były bezpośrednimi świadkami ataku. Starsze dziecko (13 l.) ma zostać przesłuchane przez śledczych, aby dowiedzieć się, co dokładnie słyszało i widziało w czasie dramatycznego wieczoru. Pomoc psychologiczna dla nich jest już zapewniona.

Wszyscy są w szoku

Do zdarzenia doszło na osiedlu Biała. Mieszkańcy są wstrząśnięci tym wydarzeniem. Na szczęście życiu pokrzywdzonej nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zobacz też

Start
Nowe
7dni
Szukaj