23.4 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Groza w stolicy! Kierowca na aplikację dusił pasażerkę

REKLAMA

Kiedy wpadli policjanci, 40-latek bawił się telefonem. Ukradł go pasażerce. Pokrzywdzona skorzystała z usług taksówki na aplikację. Przeżyła prawdziwą grozę, bo szofer wywiózł ją w nieznane miejsce, siłą wyciągnął z auta i zaczął dusić.

Do napadu doszło w Warszawie. Kobieta zgłosiła napad na policję i sprawą od razu zajęli się kryminalni. W miejscu, gdzie doszło do rozboju przeprowadzono oględziny, zabezpieczone zostały porozrzucane rzeczy należące do pokrzywdzonej, między innymi dokumenty, torebka.

– Policjanci wykorzystali dostępne metody pracy operacyjnej i bardzo szybko ustalili samochód, którym jechała kobieta i kierowcę. Następnym krokiem było dotarcie do 40-latka. Kiedy policjanci pojawili się w hostelu i w pokoju, w którym miał zamieszkiwać okazało się, że właśnie bawi się skradzionym kobiecie telefonem. Mężczyzna został błyskawicznie zatrzymany – relacjonują stołeczni policjanci.

Podejrzany usłyszał zarzuty w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Praga-Południe. Sąd aresztował go na 3 miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Napad w taksówce "na aplikację"
Napad w taksówce „na aplikację” | Fot. Komenda Rejonowa Policji Warszawa VII

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj