0.9 C
Rzeszów
piątek, 2 grudnia, 2022

Najnowsze

Konik spryciarz. Sam otworzył zagrodę i w środku nocy poszedł ścigać się z samochodami w Humniskach

A to spryciarz. Sam otworzył zagrodę i w środku nocy wybrał na spacer. Rumak biegający samopas po głównej drodze w Humniskach w powiecie brzozowskim stanowił poważne zagrożenie. Na miejscu interweniowali policjanci.

A to spryciarz. Sam otworzył zagrodę i w środku nocy wybrał na spacer. Rumak człapiący po głównej drodze w Humniskach w powiecie brzozowskim stanowił poważne zagrożenie. Na miejscu interweniowali policjanci. Wszystko działo się o godz. 3. Mundurowi musieli ostrzec kierowców przed nieoświetlonym uczestnikiem ruchu drogowego i szybko odszukać właściciela. 45-latek został obudzony przez sąsiada i odprowadził uciekiniera do zagrody. Policjanci poinformowali właściciela o konsekwencjach za brak ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia. Grozi za to 1000 zł grzywny.

Opublikowany przez Wydarzenia Rzeszów/Podkarpacie Czwartek, 29 września 2022
REKLAMA

Wszystko działo się o godz. 3. Mundurowi musieli ostrzegać kierowców przed zagrożeniem i szybko odszukać właściciela, aby zabrał zwierzę.

CZYTAJ TEŻ:  To 14 McDonald’s na Podkarpaciu i pierwszy przy A4

Konik spacerował raz lewym, raz prawym pasem jezdni i nie reagował na przejeżdżające samochody.

Jeden z mieszkańców Humnisk, na prośbę policjantów, poszedł obudzić właściciela. 45-latek szybko pojawił się na miejscu. Oświadczył, że koń zerwał się, a następnie otworzył sobie drzwi zagrody i wyszedł.

Koń po spacerze wrócił do swojej zagrody. Mundurowi poinformowali właściciela o konsekwencjach, jakie czekają go w związku z niezachowaniem ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia. Teraz sprawa może mieć finał w sądzie. Za wykroczenie grozi 1000 zł grzywny.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
0.9 ° C
1.6 °
-0.8 °
87 %
4.1kmh
100 %
pt.
1 °
sob.
6 °
niedz.
4 °
pon.
6 °
wt.
5 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu