19.4 C
Rzeszów
niedziela, 14 kwietnia, 2024

Konik spryciarz. Sam otworzył zagrodę i w środku nocy poszedł ścigać się z samochodami w Humniskach

A to spryciarz. Sam otworzył zagrodę i w środku nocy wybrał na spacer. Rumak biegający samopas po głównej drodze w Humniskach w powiecie brzozowskim stanowił poważne zagrożenie. Na miejscu interweniowali policjanci.

A to spryciarz. Sam otworzył zagrodę i w środku nocy wybrał na spacer. Rumak człapiący po głównej drodze w Humniskach w powiecie brzozowskim stanowił poważne zagrożenie. Na miejscu interweniowali policjanci. Wszystko działo się o godz. 3. Mundurowi musieli ostrzec kierowców przed nieoświetlonym uczestnikiem ruchu drogowego i szybko odszukać właściciela. 45-latek został obudzony przez sąsiada i odprowadził uciekiniera do zagrody. Policjanci poinformowali właściciela o konsekwencjach za brak ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia. Grozi za to 1000 zł grzywny.

Opublikowany przez Wydarzenia Rzeszów/Podkarpacie Czwartek, 29 września 2022
REKLAMA

Wszystko działo się o godz. 3. Mundurowi musieli ostrzegać kierowców przed zagrożeniem i szybko odszukać właściciela, aby zabrał zwierzę.

Konik spacerował raz lewym, raz prawym pasem jezdni i nie reagował na przejeżdżające samochody.

Jeden z mieszkańców Humnisk, na prośbę policjantów, poszedł obudzić właściciela. 45-latek szybko pojawił się na miejscu. Oświadczył, że koń zerwał się, a następnie otworzył sobie drzwi zagrody i wyszedł.

Koń po spacerze wrócił do swojej zagrody. Mundurowi poinformowali właściciela o konsekwencjach, jakie czekają go w związku z niezachowaniem ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia. Teraz sprawa może mieć finał w sądzie. Za wykroczenie grozi 1000 zł grzywny.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj