15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Groził nożem na stacji. Policja musiała użyć broni

REKLAMA

Agresywny mężczyzna siał grozę na stacji paliw w Nowej Dębie. Policjanci musieli oddać strzał ostrzegawczy, zanim agresor posłuchał poleceń i położył się na ziemi. Wcześniej – jak wynika z relacji świadków – próbował z nożem w ręku atakować sprzedawcę na stacji. – „Dawaj k… wódkę, bo cię rozpruję” – groził.

W sieci pojawił się film z obezwładnienia napastnika. Mężczyzna był pobudzony i agresywny. Groził funkcjonariuszom, nie wykonywał ich poleceń i usiłował zaatakować jednego z mundurowych. Policjant użył broni, oddając strzał ostrzegawczy w powietrze.

Sprawca został zatrzymany. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Nowej Dęby. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Został przesłuchany i usłyszał 6 zarzutów popełnienia przestępstw.

W sobotę, Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora, i zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Grozi mu do 12 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj