20.6 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Dwulatek płakał w samochodzie. Jego tatuś potrzebował pomocy!

REKLAMA

Ludzie! Pomocy! Na Rynku w Brzozowie zrobiło się wielkie zamieszanie. W zaparkowanym samochodzie kierowca zupełnie nie reagował. Był razem z 2-letnim synkiem. Maluszek płakał, bo wiedział, że tatusiowi stało się coś złego. Na szczęście w porę zareagował przechodzeń.

Mężczyzna przechodził przez Rynek w Brzozowie i zaniepokoił go płacz 2-letniego dziecka, które było zapięte w foteliku w zaparkowanym fordzie. Chłopczyk rozpaczał, bo czuł, że z jego tatusiem dzieje się coś złego. Mężczyzna (32 l.) wracał z synkiem ze żłobka, zjechał na parking, bo źle się poczuł. Usnął na kierownicy i na nic nie reagował. Okazało się, że choruje na cukrzycę i potrzebuje pomocy. Wezwana na miejsce załoga pogotowia podała mężczyźnie leki. Dzięki reakcji świadka, wszystko skończyło się szczęśliwie!

Rodzina zajęła się mężczyzną i dzieckiem.

Policjanci z Brzozowa reakcję przechodnia podają za wzór. – Zawsze reagujmy! W tym przypadku wystarczyło zwykłe zainteresowanie, aby podnieść alarm i wezwać pomoc – mówią funkcjonariusze.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj