18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Rodzinny kwartet groził sąsiadom w bloku

REKLAMA

W tym bloku w Dębicy nie dzieje się dobrze. Dwóch braci wraz ze swoimi dwoma synami skonfliktowali się z sąsiadami. Padły groźby o pozbawienie życia. Skończyło się karnymi zarzutami.

Rodzinny kwartet, aby pokazać, że nie żartuje zjawił się przed mieszkaniem sąsiadki z maczetami. Mężczyźni wybili też okno. Mieli pretensje, że syn kobiety uszkodził szybę w ich mieszkaniu.

Na ratunek przerażonym lokatorom ruszyli policjanci i zatrzymali familię: dwóch braci w wieku 41 i 40 lat oraz ich dwóch synów – 20 i 18-latka.

– Policjanci przedstawili całej czwórce zarzuty dotyczące gróźb i zniszczenia mienia – informuje Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Do sprawy zaangażował się także prokuratur. Wobec podejrzanych zastosował policyjny dozór oraz zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonych. Czy to bloku wróci spokój?

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj