21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Przyszedł do kuchni zadać ciosy. Senior resztę swoich dni może spędzić za kratami

REKLAMA

75-letni mieszkaniec gminy Czermin w powiecie mieleckim resztę swoich dni może spędzić za kratami. Grozi mu dożywocie za usiłowanie zabójstwa swojej żony. Potraktował ją młotkiem i nożem.

Wszystko działo się w domu małżeństwa. Policjanci ustalili, że doszło do awantury. Seniora owładną szał. Przyszedł do kuchni z młotkiem i zdzielił nim żonę w głowę. Kobieta zaczęła krzyczeć i wzywać pomocy. Napastnik nie ustawał w swoim ataku. Chwycił nóż. Zranił żonę w ucho i dłoń, którą kobieta próbowała się zakrywać. Możliwe, że ciosów byłoby więcej, gdyby nie syn, który natychmiast pospieszył matce na ratunek. Obezwładnił ojca i wezwał pomoc.

Karetka zabrała poszkodowaną emerytkę do szpitala. Mimo poważnych obrażeń jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sprawcą ataku zajęli się śledczy. 75-latek był wzburzony, ale zupełnie trzeźwy. Prokuratura postawiła mu zarzut usiłowania zabójstwa. Przestępstwo zagrożone jest karą dożywotniego więzienia. Starszy mężczyzna na razie trafił do aresztu.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj